Publicat 01 Iunie 2020

Manager vânzări @ Stejaur

Compania:
FPC Stejaur SA
Persoană de contact:
Mariana
Număr de contact:
060668500
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Cerinţe:

  • Studii superioare finisate;
  • Competenţe de negocieri şi convingere;
  • Experienţă în domeniul vînzărilor minim un an;
  • Abilităţi de comunicare verbal şi scrisă, planificare profesională, spirit de echipă; Cunoaşterea limbilor romană, rusă;
  • Permis de conducere cat. B.

Responsabilităţi:

  • Realizarea planului de vânzări;
  • Analiza situaţiei pe piaţă, depistarea oportunităţilor de creştere a vînzărilor;
  • Încheierea contractelor noi şi verificarea respectării condiţiilor cerute de acesta; Creşterea volumului de vînzări şi distribuţie;
  • Dezvoltarea şi gestionarea portofoliului clienţiilor;
  • Stabilirea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale cu clienţii companiei;
  • Realizarea comenzilor şi a livrărilor de bunuri.

Beneficii:

  • Orele de lucru 8.30 până la 17.00. Simbata si Duminica zile libere
  • Venituri corelate cu realizările personale (salariu fix + bonus)
  • Pachet social complet;
  • Facilităţi la achiziţionarea produselor/serviciilor companiei;
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști.
  • Arenda masinii (amortizare);
  • Tichete pentru combustibil.

Chisinau str. Maria Dragan 11/1,  Trimiteti CV-ul sau sunați-ne la numarul: 022-421672.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza