Publicat 28 Mai 2020

„HR Simple Solution” recrutează Specialist in Inspectarea Marfurilor

8000 lei

Compania:
HR Simple Solutions
Persoană de contact:
Diana
Număr de contact:
+37360150501
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Compania Independenta de Inspectie TopControl ce presteaza servicii de inspectie, verificare, certificare, supraveghere a marfurilor,  anunta loc vacant pentru functia de Inspector. Daca esti tinar, energic si deschis pentru a invata, te invitam sa fii parte a  echipei noastre dinamice.

Responsabilitati de baza:

  • Preluarea comenzilor si instructiunilor de executare de la managerul operational
  • Deplasarea in teritoriu la locul incarcarii marfurilor la elevatorare/depozite/terminale;
  • Inspectarea cantitativa şi calitativa a mărfii, mostrare, sigilare, raportare interna;
  • Interactiunea cu reprezentantii clientilor;
  • Colaborarea cu colegii in cadrul companiei;
  • Raportarea interna si mentinerea bazei de date interne;
  • Organizarea si planificarea actiunilor;
  • Deplasari in Romania si Ucraina la solicitare;

Cerinte fata de candidat:

  • Studii superioare Economice/Agroalimentare/Merceologie;
  • Abilitati de comunicare;
  • Responsabilitate;
  • Spirit de echipă;
  • Punctualitate si auto-organizare;
  • Cunoasterea limbilor, Rusa, Romana, (Engleza constituie un avantaj);
  • Cunoasterea MS Office;
  • Permis de conducere cat. B, cit si experienta de condus;

Beneficii:

  • Compania ofera pachet social deplin;
  • Salariul stabil si transparent (6500-8000lei) in functie de experienta si stagiu de munca;
  • Mediu de lucru atractiv, echipă tânără și dinamică;
  • Autoturism si telefon de serviciu;

Experienta de munca in domeniu reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Candidații interesați sunt invitați să transmită CV-ul la adresa recrutare@simplehr.md, indicând codul postului vacant SIM05

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza