Publicat 12 Februarie 2020

Specialist Serviciu Clienți (or. Chișinău)

Compania:
SEBO CREDIT  VIP
Persoană de contact:
Plămădeală Corina
Număr de contact:
060500065
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
• Asigură deservirea rapidă și de calitate a clienților;
• Furnizează informația corectă și detaliată cu privire la produsele și serviciile companiei;
• Cross selling;
• Răspunde într-un mod profesionist și în timp util la reclamațiile, întrebările și cererile clienților;
• Asigură introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date;
• Operațiuni cu numerarul și evidența acestuia;
• Păstrarea registrelor operațiunilor zilnice;
• Raportarea zilnică;
• Alte responsabilități legate de deservirea clienților.

Cerințe:
• Studii superioare (acceptăm studenți în ultimul an de licență);
• Experiență în aceeași poziție - 1 an (constituie un avantaj);
• Experiență în tranzacțiile cu numerarul (constituie un avantaj);
• Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS Excel, MS Outlook;
• Cunoașterea standartelor și principiilor de deservire a clienților.
Aptitudini:
• Simț înalt al responsabilității;
• Abilități înalte de comunicare în scris și verbală;
• Lucru în echipă;
• Managementul timpului;
• Lucru sub presiune;
• Punctualitate.

De ce SEBO?
• Salariu motivant și bonusuri de performanță;
• Angajare oficială;
• Grafic full time;
• Asigurare medicală voluntară;
• Experiență unică într-o companie internațională și potențial de creștere;
• Traininguri și dezvoltare profesională.

 Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md cu mențiunea:  Specialist Serviciu Clienți (or. Chișinău)/Jobs Diez” sau sună la 060500065 pentru mai multe detalii.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare