Oferte de muncă fierbinți

Publicat 11 Decembrie 2019

Manager Call Center @ ,,Studio Moderna”

Compania:
Studio Moderna  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal:
• Studii superioare
• Experiență în domeniu minimum 1 an
• Aptitudini excelente de negociere, comunicare verbală şi scrisă
• Capacitatea de orientare rapidă într-o situaţie şi de a lua decizii corecte
• Abilităţi bune de planificare a timpului de lucru cu un volum mare de informaţie în termeni restrânşi
• Iniţiativă, independenţă şi capacitatea de a convinge
• Nivel ridicat de responsabilitate și confidenţialitate
• Cunoaşterea obligatorie a limbilor română, rusă, engleza – va constitui un avantaj
• Utilizator avansat PC (Microsoft Office, Internet)

Responsabilităţi cheie:
• Coordonarea şi administrarea Call-Center
• Colectarea şi analiza datelor statistice, raportare către conducerea companiei
• Compilarea KPI, definirea planurilor de lucru ale departamentului
• Monitorizarea conformității cu KPI, calculul KPI
• Monitorizarea procesului de recrutare
• Pregatirea şi actualizarea materialelor de instruire şi monitorizearea procesului de instruire a angajaţilor
• Monitorizarea vânzărilor în baza KPI stabilite
• Analiza comportamentului bazei de date, dezvoltarea unei strategii de operare a centrului de contact care vizează menţinerea şi creşterea bazei
• Rezolvarea sarcinilor tactice ale unui Call Center

Noi oferim:
• Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de profesionişti într-o companie internaţională de success
• Creştere profesională
• Lucru într-un mediu dinamic şi motivant
• Pachet salarial atractiv și competitiv (salariu fix plus bonusuri de performanţă corelate în mod direct cu nivelul de implicare şi rezultatele obţinute)
• Pachet social deplin
• Telefon corporativ
• Program de lucru de luni până vineri, de la 09:00 până la 18:00, cu pauză de masă de o oră

Persoanele interesate, care corespund tuturor cerinţelor, trebuie să expedieze CV-ul în limba română sau engleză,  cu specificarea obligatorie a postului pentru care aplică.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare