Publicat 23 Aprilie 2020

Controlor - calitate @ ,,AMBIANȚA”

Compania:
AMBIANȚA
Persoană de contact:
Ambianța
Număr de contact:
022855330
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
medii

Descrierea poziției vacante

Compania Ambianța, producătoare de mobilă, angajează tânăr specialist pe poziția de controlor-calitate.

Cerințe:

  • Studii medii sau speciale;
  • Experiența în funcție similară nu este obligatorie;
  • Aptitudine de a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Seriozitate și corectitudine;
Responsabilități:
  • Controlul produselor, periodic, pe fluxul de fabricație, conform cerințelor;
  • Controlul permanent al produselor finite;
  • Înregistrarea defectelor;
  • Întoarcerea produselor neconforme pt remediere.
 Se oferă
  • Angajare oficială;
  • Pachet social inclus;
  • Condiții bune de lucru;
  • Salariu motivant;
  • Vă ajutăm să însușiți meseria dată în cel mai scurt timp, totul depinde de Dvs.
  • Graficul de lucru: de luni pînă - vineri, de la 8.00.- 17.00, o oră pauza de masă.
:) Vă așteptăm în echipa noastră.
Pentru mai multe detalii telefonați la numărul indicat sau puteți expedia cv-ul.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza