Publicat 23 Octombrie 2020

Manager - consultant @ ,,AMBIANȚA”

Compania:
AMBIANȚA
Persoană de contact:
Ambianța
Număr de contact:
022855330
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Dacă îți place să comunici și să ajuți oamenii, pentru ca ei să poată lua decizia corectă în alegerea celei mai potrivite rochii, atunci acest post vacant este pentru tine.

Compania:
  • Salon cu rochii de mireasă.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților, referitor la ofertele Salonului;
  • Efectuarea altor sarcini care să contribuie la majorarea vânzărilor.

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea lucrului cu aparatul de casă (la necesitate);
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
  • Aspect fizic plăcut (1,64 - 1,70 m înălțime);
  • Fără vicii (nefumătoare);
  • Perseverență și responsabilitate.

Oferta Companiei:

  • Salariul competitiv - stabil + % din vânzări;
  • Program de lucru: de luni până sîmbătă, de la 10.00 pînă la 18.00;
  • Salonul se află în regiunea sectorului Sculeanca.

Dacă sunteți cointeresată de poziția vacantă, nu ezitați să telefonați la numerele indicate sau să expediați cv-ul.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza