Oferte de muncă fierbinți

Publicat 20 Mai 2019

Coordonator de Proiect @ ,,LeaderHR”

Compania:
LeaderHR  VIP
Persoană de contact:
Olesea Ursu
Număr de contact:
068384333
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Part-time, Contract
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Ești un Coordonator de Proiect pasionat de animație și inovare? Ai spiritul organizatoric dezvoltat? Ești ambițios si mereu obții ceea ce-ți propui?! Partenerul nostru, cea mai mișto agenție de animație din țară, caută un membru pentru echipa sa să se alăture companiei ca coordonator al proiectului. Vei fi punctul esențial între dezvoltarea continuă a proiectelor de animație și clienții externi. Vei revizui continuu proiectele în derulare, de la dezvoltarea lui până și la colectarea feedbackului de la client. Aceasta este o oportunitate remarcabilă de a vă alătura unui lider de piață în domeniul de animație și de a-ți proiecta cariera în cadrul unei misiuni tehnice de gestionare a proiectelor.

Responsabilități de bază:

  • Urmărirea progreselor înregistrate în proiecte prin utilizarea instrumentelor de management de proiect.
  • Control, identificarea, stocarea și emiterea tuturor documentelor proiectului.
  • Urmărirea actualizărilor privind planurile de proiect, riscurile și problemele.
  • Administrarea, organizarea și susținerea întâlnirilor de proiect.
  • Colectarea rapoartele ca puncte de control ale proiectului.
  • Administrarea generală care include gestionarea jurnalului, introducerea datelor, depunerea și gestionarea cererilor/solicitărilor.

Pentru a avea succes la postul vacant, veți avea următoarele competențe:

  • Experiență în gestionarea proiectelor și monitorizarea lui, inclusiv controlul și project status.
  • Abilități excelente de comunicare și interpersonale.
  • Abilități analitice excelente.
  • Metodică cu abilități bune de organizare.
  • Abilitatea de a gestiona sarcinile.
  • Experiența anterioară de asistență în implementarea sau administrarea evenimentelor.

Dacă te vezi în acest rol și sună perfect pentru tine, trimite CV-ul, menționând titlul pozitiei la care aplici. Succese!

Trimite CV
Vatimedia banner

Poziții vacante similare