SALES MANAGER @ RAQUETTE

Ofertă de muncă fierbinte

4 lei

Compania:
RAQUETTE
Persoană de contact:
Dana Basoc
Număr de contact:
+37369874498
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
medii
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

RAQUETTE este în căutare de un SALES MANAGER în magazinul din Chișinău, full time. Dacă ești pasionată de modă, ai experiență în vânzări și vrei să faci parte dintr-o echipă tânără și dinamică, atunci RAQUETTE este locul potrivit pentru tine.

CANDIDATUL IDEAL:

  • Vârsta 21-50
  • Abilități de comunicare și relaționare excelente
  • Abilități de lucru în echipă
  • Persoană deschisă, pozitivă, orientată către nevoile clienților
  • Studii medii/superioare
  • Persoană organizată, meticuloasă, atentă la detalii
  • Cunoștințe de operare a calculatorului
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Cunoașterea produselor și a colecțiilor brandului
  • Identificarea nevoilor clienților
  • Asigurarea asistenței și consilierea clienților
  • Activități administrative în magazin și în afara magazinului
  • Promovarea și vânzarea produselor, într-un mod profesionist
  • Informarea constantă cu privire la tendințele în modă
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și profesionist în magazin
  • Implementarea activităților promoționale în magazin
  • Realizarea recepției produselor
  • Rezolvarea sesizărilor clienților
  • Activități specifice casei de marcat (completarea documentelor fiscale: rapoarte, registru de casă, facturi, etc)

BENEFICII:

  • Pachet salarial motivant, conform experienței de lucru
  • Salariu stabil, achitat la timp
  • Bonusari lunare
  • Beneficii considerabile la achiziționarea produselor RAQUETTE
  • Set de uniforme, format din produse din colecțiile RAQUETTE
  • Mediu de lucru nou, modern și prietenos
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională, alături de o echipă tânără și dinamică
  • Asistarea la traininguri și workshop-uri interne despre tendințele în modă, colecțiile brandului, precum și despre vânzări
  • Prezența la toate evenimentele aferente brandului
  • Participarea la realizarea campaniilor/sesiunilor foto ale brandului.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare