Publicat 11 Martie 2021

Vînzător consultant piața Tvoi-Dom @ ,,Verix-Grup"

Compania:
SRL,,Verix-Grup”
Persoană de contact:
Tatiana
Număr de contact:
+37360300408
Oraș:
Chișinău, Bălți
Tipul locului de muncă:
Contract

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Promovarea şi comercializarea produselor companiei;
  • Consultarea clienţilor privind sortimentul, calitatea şl preţurile produselor;
  • Lucrul cu clienţii existenţi şi căutarea activă de clienţi noi;
  • Crearea ofertelor pentru clienţi;

Cerinţe:

  • Studii medii sau superioare;
  • Abilităţi de comunicare cu clienţii, de negociere şi convingere;
  • Dorinţă de dezvoltare , capacitatea de a învăţa lucruri noi;
  • Cunoaşterea programului 1 C constituie un avantaj;
  • Persoană responsabilă, activă, abilităţi organizatorice;
  • Experieţa în vînzări va constitui un avantaj;

Beneficii:

  • Salariu motivat şi atractiv;
  • Condiţii de muncă excelente;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă profesionist;
  • Posibilitatea de a face cariera într-o întreprindere, care este în permanentă dezvoltare;
  • Pachet social complet.

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza