Publicat 15 Septembrie 2019

Lăcătuş @ ,,Orhei-Vit”

Compania:
Orhei-Vit  VIP
Oraș:
Chișinău, Orhei
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Compania „Orhei – Vit” SRL

anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de

Lăcătuş AMC şi A la fabrica de conserve din Orhei

Responsabilităţile principale:

  • Este responsabil de buna funcţionare a aparatelor de măsură şi control, mijloacelor de comandă automată;
  • Trebuie să respecte regulamentul intern şi tehnica securităţii la exploatarea şi reparaţia mijloacelor AMC.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii medii/ superioare în acţionări electrice şi electromecanică;
  • Experienţă în posturi similare de peste 1 an.

Calităţi personale:

  • Responsabil;
  • Punctual;
  • Spirit de echipă;
  • Capacitate de a învăţa.

Oferim:

  • Angajare permanentă;
  • Timp de muncă deplin;
  • Pachet social atractiv;
  • Salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.
  • Amplasare geografică a locului de muncă în or.Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie.

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare