Publicat 25 August 2020

Manager Vânzări @ „Nitech”

Compania:
ICS Nitech SRL
Persoană de contact:
Elena Aryku
Număr de contact:
022 920 220
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

ICS Nitech SRL anagajează Manager Vânzări

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice, de preferat: chimie, biochimie, biologie, fizică, inginerie.
  • Experiență în vânzări (aparatură și/sau echipamente, va constitui un avantaj).
  • Abilitați deosebite de comunicare, negociere și marketing.
  • Prezență dinamică, agreabilă și comunicativă.
  • Persoană foarte serioasă, organizată, cu initiațivă, dornic să învețe lucruri noi.
  • Disponibilitate pentru deplasări frecvente în țară.
  • Disponibilitate pentru instruiri, traininguri și specializări la furnizorii externi.
  • Experiență în utilizarea PC, word, excel avansat.
  • Cunoașterea limbii engleze (domeniu tehnic) va constitui un avantaj.
  • Cat. B (minim 1 an experiență).

Descrierea jobului:

  • Prezintă și promovează produsele din portofoliu: aparatură de laborator, mobilier de laborator, nișe chimice…..
  • Vizitează periodic și păstrează permanent legătura cu clienții existenți ai firmei.
  • Atrage clienți noi și stabilește relații de durată.
  • Obține comenzi, contracte și urmărește finalizarea acestora.
  • Urmărește derularea comenzilor și a contractelor, precum și finalizarea acestora (livrare, încasare).
  • Monitorizează permanent activitatea concurenței pe piață.

 Noi oferim:

  • Pachet social deplin Și angajare oficială.
  • Salariu fix motivant+comision din vânzările finalizate și încasate.
  • Condiții bune de lucru.
  • Mediu prietenos.

 Beneficii: mașină de serviciu, telefon.

Persoanele interesate sunt rugate să trimita CV-urile.
Tel de contact: 022 920 220
Mob: 079920220

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza