Publicat 25 August 2020

CRM / Proiect Manager @ ,,Pic.Production MD”

Compania:
Pic.Production MD
Persoană de contact:
Igor Barba
Număr de contact:
068888567
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Contract
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare în desfășurare

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal

  • CRM - operare;
  • Persoană responsabilă, dinamică, concentrată pe soluții;
  • Atitudine pro-activă și spirit de inițiative;
  • Atenție distributivă și capacitate de a rezolva sarcini multiple;
  • Capacitate de organizare, planificare și prioritizare a activitățiilor;
  • Persoană ambițioasă și dornică să se dezvolte constant;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Cunoștinte ale pachetul MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Cunoștinte ale pachetul Adobe (Photoshop, Premiere, Ilustrator);

Descrierea jobului

  • Identifică necesarul, centralizează și transmite comenzile către diverși furnizori;
  • Actualizează bazele de date ale companiei în CRM;
  • Organizarea unor evenimente în companie;
  • Întocmirea de rapoarte administrative și operaționale;
  • Gestionează și redactează corespondența când este cazul;
  • Preia și direcționează apelurile telefonice;
  • Asigură protocolul în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice;
  • Redactarea diferitelor documente;
  • Menținerea relațiilor cu diverși clienți și terți;
  • Ține diverse evidențe administrative.

Beneficii

  • Salariu competitiv;
  • Pachet social inclus;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru profesionist în care diversitatea solicitărilor sunt motive de dezvoltare profesională continuă.
Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza