Publicat 12 Septembrie 2019

Operator în secția de îmbuteliere @ Î.M. ”EFES Vitanta Moldova Brewery”

Compania:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
medii

Descrierea poziției vacante

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.

Anunţă postul vacant de:

Operator în secția de îmbuteliere

Responsabilităţi:

  • Operarea proceselor de îmbuteliere;
  • Realizarea planului de producție stabilit pe secție prin contribuția personală;
  • Asigurarea bunei funcționări a echipamentului tehnologic;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii tehnice: (maşini şi aparate în industria alimentară, utilaj tehnologic de ambalare a produselor, energetică, electrică, automatică etc.);
  • Experienţă de lucru s-au cunoașterea principiului de funcționare a mașinilor;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Dorința de a învăța lucruri noi;
  • Responsabilitate, cumsecadenie.

Oferim:

  • Salariu decent, competitiv pe piața locală;
  • Locul de muncă perfect pentru dezvoltarea carierei intr-o echipă de profesioniști;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală facultativă;
  • Prînz gratuit din contul companiei;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Pachet social deplin, etc.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant.

Telefon: 022 885 219

M: 068499864

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare