Publicat 12 Septembrie 2019

Specialist la laboratorul tehnologic @ ,,Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery”

Compania:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Specialist la laboratorul tehnologic

Responsabilităţi:

  • Controlul:
    - parametrilor fizico-chimici şi organoleptici a producţiei conform planului de calitate;
    - calităţii tehnice şi tehnologice a apei;
    - respectării regimurilor tehnologice;
    - produselor finite coform prevederilor normative;
  • Întocmirea corectă şi la timp a documentaţiei corespunzătoare;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii şi experienţă în domeniu;
  • Cunoaşterea proceselor tehnologice de producere;
  • Cunoaşterea regulilor şi normelor sanitare pentru produsele fabricate;
  • Capacitate de analiză şi control;
  • Lucru în echipă;
  • Cunoaşterea limbilor română și rusă;

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile la adresa de e-mail:

E-mail: [Trimite CV]
Tel: 022 885 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Cariera on online

Poziții vacante similare