Publicat 13 August 2020

Manager Vânzări la „MAIB-leasing”

Compania:
"MAIB-Leasing" S.A.
Persoană de contact:
Dumitru Popa
Număr de contact:
022844202 Alina Leontieva/022844213 Dumitru Popa
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani

Descrierea poziției vacante

Misiune post: Realizarea activității de vânzare a serviciilor de finanțare in sistem leasing

Responsabilități specifice:

  • Promovarea și vânzarea produselor de leasing ale societății
  • Prospectarea pieței, identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de vânzare pe piața B2B și B2C
  • Desfășurarea activității de monitorizare a portofoliului în gestiune, identificarea și studiul necesităților clienților
  • Organizarea și desfășurarea întâlnirilor de afaceri cu clienții și partenerii companiei

Profilul candidatului:

  • Experiența de minim doi ani in vânzări servicii financiare constituie un avantaj
  • Excelente abilitați de comunicare si negociere
  • Auto-organizare, gestionarea timpului personal și a priorităților de serviciu
  • Permis de conducere categoria B

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul la adresa de

                          email: vacancies@leasing.md

Trimite CV
Best4uinternational

Poziții vacante similare

cursuri de engleza