Oferte de muncă fierbinți

Publicat 21 Aprilie 2019

Inginer în telecomunicații (evidență tehnică) la ,,StarNet S.R.L”

Compania:
StarNet Soluții  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Verifică corectitudinea îndeplinirii lucrărilor;
  • Actualizează datele în Sisteme Informatice;
  • Verifică rapoartele efectuate a lucrărilor.

Cerințe:

  • Cunoștințe în domeniul telecomunicațiilor și TI;
  • Cunoașterea tehnologiilor FTTx, PON;
  • Cunoasterea tehnologiilor CATV și HFC;
  • Cunoștințe în instalarea şi configurarea echipamentelor IP;
  • Studii superioare;
  • Cunoașterea PC la nivel avansat;
  • Cunoasterea generală a datelor spațiale;
  • Experiență în domeniu va constitui un avantaj;
  • Permis de conducere va constitui un avantaj.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenţia Departamentului Resurse Umane pe adresa [Trimite CV]   cu specificarea postului – Inginer în telecomunicaţii (evidență tehnică).

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.
Trimite CV
Vatimedia banner

Poziții vacante similare