Oferte de muncă fierbinți

Publicat 22 Septembrie 2019

Inginer Produs / Proces (Orhei) la ,,SEBN MD”

Compania:
SE Bordnetze SRL (SEBN MD)  VIP
Oraș:
Chișinău, Orhei
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare în desfășurare
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Atribuții:

  • Pregătește documentația tehnică pentru produs;
  • Soluționează probleme tehnice privind tehnologia produsului;
  • Managementul desenelor tehnice;
  • Stabilește parametrii echipamentului de producție;
  • Stabilește resursele necesare pentru procesul de producție.
Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Cunoștințe de bază a limbii engleze;
  • Experiență în domeniul automotive –avantaj;
  • Cunoștințe Ms Office;
  • Capacitate de analiză, organizare și planificare;
  • Abilități de comunicare;
  • Autonomie, spirit de inițiativă, simț de răspundere și studiu continuu.
A lucra în cadrul Sumitomo Electric Bordnetze înseamnă a fi în contact cu colegi din întreaga lume, cu parteneri, clienți, cu viitorul industriei auto, și de-asemenea cu o cultură corporatistă specială.
Compania noastră susține stabilitatea și continuitatea și este apreciată în întreaga lume pentru corectitudinea sa. Aplică acum pe [Trimite CV]

Alătură-te echipei noastre!

Compania oferă:
  •  Angajare oficială;
  • Transport asigurat;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Condiții de muncă bune;
  • Asigurare medicală și socială;
  • Instruire la locul de muncă.

E-mail: [Trimite CV] Web: www.sebn-career.com

Telefon: 0235 80 777; 062163777.

Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/2

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Cariera on online

Poziții vacante similare