ru
Oferte de muncă fierbinți

Publicat 19 Februarie 2019

Coordonator al sistemului de management al calității (Team Leader) (Orhei)

Compania:
SE Bordnetze SRL (SEBN MD)  VIP
Oraș:
Orhei
Tipul locului de muncă:
Full-time
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Menținerea sistemului de asigurare al calității în companie;
  • Menținerea standardelor și validarea condițiilor sistemului conform  IATF 16949, verificarea și revizuirea continuă a documentelor QMS;
  • Planificarea şi organizarea activităţilor de audit intern, urmărirea rezultatelor și pregătirea rapoartelor de audit;
  • Instruirea staff-ului companiei referitor la standardele de calitate și cerințele clientului.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniul automotive (avantaj);
  • Cunoștințe temeinice în ceea ce privește sistemul de management al calității;
  • Cunoașterea limbii engleze și a limbii germane (avantaj);
  • Abilități de utilizare Ms Office;
  • Capacitate de organizare și conducere a activității echipei;
  • Corectitudine, tenacitate, seriozitate.

A lucra în cadrul Sumitomo Electric Bordnetze înseamnă a fi în contact cu colegi din intreaga lume, cu parteneri, clienți, cu viitorul industriei auto, și de-asemenea cu o cultură corporatistă specială.
Compania noastra susține stabilitatea și continuitatea și este apreciată în întreaga lume pentru corectitudinea sa.

                                           Alătură-te echipei noastre!
       Compania oferă:

  • Angajare oficială;
  • Transport asigurat;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Condiții de muncă bune;
  • Asigurare medicală și socială;
  • Instruire la locul de muncă.

Date de contact:

E-mail: [Trimite CV] Web: www.sebn-career.com
Telefon: 0235 80 777; 062163777.
Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/2.

Trimite CV
Vatimedia banner

Poziții vacante similare