Publicat 10 Iulie 2020

Agent vânzări la ,,Panilino”

Compania:
Panilino
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
• Promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile companiei;
• Gestionarea corectă a stocurilor de produse în punctele de vînzare;
• Extinderea bazei de date a clienților;
• Colectarea eficientă a creanțelor;
• Merchandizarea mărfii.

Cerințe:
• Experiență în domeniul vânzării, domeniul alimentației publice va constitui un avantaj;
• Cunoașterea limbii române și ruse;
• Calități personale: liber în comunicare, atent la detalii și cu abilități de analiză și evaluare;
• Permis de conducere cat. B;
• Automobil personal - preferabil.

Oferim:
• Program de lucru : Luni-Vineri;
• Salariu calculat în baza indicatorilor de performanță obținuți;
• Dezvoltare profesională continuă;
• Telefonie mobilă din partea companiei.

Așteptăm CV-ul la adresa electronică: [Trimite CV] , cu specificarea funcției pentru care aplicați. Pentru detalii ne contactați la nr. de telefon: (+373) 68695597.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza