Oferte de muncă fierbinți

Publicat 17 Octombrie 2019

Recruiter - or. Bălți & or. Comrat la ,,StarNet Soluții”

Compania:
StarNet Soluții  VIP
Oraș:
Chișinău, Bălți, Comrat
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Obiectivul Postului Recruiter – or. Bălți & or. Comrat:

Planificarea și implementarea obiectivelor și politicilor de recrutare a companiei, pentru toate Centrele Regionale StarNet cu locația în orașul Bălți.

Responsabilități:

  • Coordonarea campaniile de atragere a talentelor și selecția candidaților;
  • Identificarea celor mai eficiente canale de recrutare, obținerea în permanență de noi surse de identificare a candidaților;
  • Elaborarea și plasarea anunțurilor de angajare;
  • Organizarea interviurilor folosind diferite metode și instrumente relevante pentru fiecare poziție;
  • Gestionarea procesului de adaptare a angajaților noi în companie;
  • Contribuie la ajustarea proceselor și politicilor privind procesul de recrutare;
  • Crearea rapoartelor lunare, trimestriale, etc.;
  • Implicarea în alte proiecte a Departamentului Resurse Umane.

Cerințe:

  • Studii superioare de profil – resurse umane, economie, etc.;
  • Experiență profesională în domeniul recrutării și selecției de personal – minim 1 an;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză(se consideră un avantaj);
  • Abilitatea de analiză și prezentare a informațiilor;
  • Abilitatea de autoorganizare și respectarea ddl-urile stabilite;
  • Persoană sociabilă, comunicativă, atitudine pozitivă, spirit de echipă.

Compania oferă un pachet salarial motivant şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenţia Departamentului Resurse Umane pe adresa [Trimite CV] cu specificarea postului – Recruiter – or. Bălți.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare