Oferte de muncă fierbinți

Publicat 14 Septembrie 2019

Șef Centru Regional – Orhei, Leova, Hîncești, la ,,StarNet Soluții”

Compania:
StarNet Soluții  VIP
Oraș:
Chișinău, Orhei
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 3 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Obiectivul Postului:

  • Planificarea deschiderii și gestionarea întregii activității a noului Centru Regional de Vânzări.

Responsabilități:

  • Conlucrarea cu instituțiile responsabile partenere (de stat și private), în scopul deschiderii activității Centrului Regional;
  • Recrutarea și instruirea personalului din subordine;
  • Organizarea, coordonarea și controlul activităților tehnice și comerciale pentru dezvoltarea activităților companiei;
  • Asigurarea activității angajaților centrului regional conform proceselor și procedurilor stabilite;
  • Planificarea sarcinilor și a timpului de lucru;
  • Coordonarea și organizarea procesului de lucru al angajaților aflați în subordine.

Cerințe:

  • Studii superioare (în domeniul telecomunicațiilor va fi considerată ca avantaj);
  • Cunoștințele de bază de comunicare cu clienții;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe de utilizare a calculatorului – nivel avansat;
  • Cunoștințe de bază despre tehnologiile în domeniul telecomunicațiilor (avantaj);
  • Înțelegerea și însușirea rapidă a informației noi;
  • Deprinderea efectuării paralele a mai multor sarcini simultan;
  • Abilități manageriale.

Compania StarNet oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa [Trimite CV],
cu specificarea postului: Șef Centru Regional – Orhei, Leova, Hîncești.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare