Oferte de muncă fierbinți

Publicat 15 Septembrie 2019

Director financiar-adjunct la ,,Orhei-Vit”

Compania:
Orhei-Vit  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 3 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Compania „Orhei – Vit” SRL

anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de

 Director financiar-adjunct

Responsabilităţile principale:

  • analiza activității economico-financiare a întreprinderii;
  • activități de bugetare și planificare;
  • optimizarea și minimizarea cheltuielilor;
  • efectuarea auditului intern;
  • lucrul cu băncile, activitatea de creditare;
  • elaborarea proiectelor de investiții, planurilor de afaceri.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • experiență de cel puțin 3 ani în poziția de analist financiar/manager;
  • cunoştințe în domeniul evidenței contabile şi manageriale, analizei economice, programului 1C (începînd de la versiunea 7.7), construirii de modele financiare;
  • experiență de 2-3 ani în elaborarea proiectelor de investiții, analiza diverselor domenii de activitate a întreprinderii;
  • abilități de operare pe calculator şi cunoaşterea programelor tipice şi a programului 1C;
  • aptitudini organizatorice dezvoltate;
  • cunoaşterea şi experiența de aplicare practică a limbilor română, rusă şi engleză;
  • gîndire analitică, spirit de iniţiativă, orientare către rezultat, abilități de lider, o poziție activă în cadrul companiei;
  • responsabilitate, onestitate, potențial pentru dezvoltare personală, capacitatea de a face faţă situațiilor excepționale, abilități de comunicare.

Calităţi personale:

  • creativitate;
  • comunicabilitate;
  • spirit de iniţiativă;
  • încredere în sine;
  • capacitate sporită de muncă;
  • orientare către rezultate.

Oferim:

  • instruirea din partea companiei;
  • salariu competitiv şi motivant;
  • posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
  • stil de conducere democratic;
  • amplasare geografică a locului de muncă în mun.Chişinău.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: [Trimite CV]

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare