Publicat 26 Mai 2020

Asistent manager agricol/ Agent agricol

Compania:
Black Sea Seeds SRL
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Compania “Black Sea Seeds” anunță concurs pentru poziția de Agent agricol (asistent manager agricol).

“Black Sea Seeds” SRL este o companie tânără și dinamică, specializată în producerea semințelor organice.

! Locul de muncă raionul Orhei, satul Seliște (transportul este asigurat de companie)

Responsabilitățile de bază:

  • planificarea și buna desfășurare a tuturor activităților și lucrărilor de câmp deschis și câmp protejat (sere), atât prin implicare personală, cât și prin supervizarea activității lucrătorilor angajați.
  • asigurarea condițiilor pentru buna păstrare și evidență a tuturor materialelor aflate în depozit, duce evidența consumului de combustibil, etc.
  • pregătirea documentelor, compilarea diferitor informații sau rapoarte necesare pentru serviciul personal sau contabilitate.
  • participarea la diferite măsuri pentru certificarea organică.

Cerințe față de candidat:

  • studii medii de specialitate sau studii superioare în agricultură.
  • permis de conducere, categoriile B (autoturisme) și H (tractoare) - va constitui un avantaj.
  • cunoștințe de operare la calculator: Microsoft Word și Excel.
  • abilități bune de comunicare, flexibilitate, atitudine pozitivă și colegială. Capacitate de autoorganizare și responsabilitate în exercitarea atribuțiilor.
  • dorința de a însuși și pune în aplicare abordări și practici noi.
  • cunoașterea limbilor române (a limbii ruse și/sau a limbii engleze va constitui un avantaj).

Salariul - în dependență de experiență, competențe și aptitudinile personale salariul urmează să fie negociat la interviu.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa: [Trimite CV] până la data de 07 februarie 2020.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Relații la telefonul 022 731920, 078888063.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza