Publicat 21 Septembrie 2019

Şef al laboratorului de producere @ Orhei-Vit

Compania:
Orhei-Vit  VIP
Oraș:
Chișinău, Căușeni
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 5 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţile principale:

  • coordonează activitatea din punct de vedere tehnic şi organizatoric în laborator;
  • controlează producerea, primirea materiei prime, materialelor auxiliare, corespunzătoare condiţiilor de calitate şi inofensivitate conform documentelor normative.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • studii superioare în Tehnologia produselor alimentare / Inginerie și Management în Alimentație Publică;
  • abilităţi manageriale;
  • experienţă de muncă în posturi similare de 5 ani.

Calităţi personale:

  • responsabil;
  • punctual;
  • spirit de echipă;
  • capacitate de a învăţa.

Oferim:

  • angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin;
  • pachet social atractiv;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie accesând butonul Trimite CV.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Cariera on online

Poziții vacante similare