Publicat 05 Decembrie 2019

Merchandiser @ FPC ROGOB

Compania:
FPC ROGOB SRL  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilitățile tale:

  • Asigurarea şi expunerea produselor conform standartelor companiei;
  • Verificarea expunerii produselor conform planogramei magazinelor;
  • Verificarea termenelor de valabilitate a produselor şi expunerea lor în dependenţă de termen;
  • Controlul zilnic a etichetelor de preţ pentru fiecare produs;
  • Asigurarea punctelor comerciale cu necesarul de produse şi plasarea comenzilor, la necesitate;
  • Dezvoltarea relaţiei cu clienţii şi personalul din magazinele vizate;
  • Raportarea şi soluţionarea  sugestiilor şi solicitărilor din partea clienţilor.

Ce așteptăm:

  • Studii superioare;
  • Experienţă în domeniu (avantaj);
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă;
  • Bune abilităţi de comunicare, negociere;
  • Flexibilitate, responsabilitate, orientare către client.

Ce oferim:

  • Carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • Pachet salarial și social stimulativ;
  • Mediu de lucru dinamic.
Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul și scrisoarea de intenții accesând butonul Trimite CV și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!
Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare