Publicat 05 Octombrie 2020

Operator la depozit la „Herbalife MA”

Compania:
ICS Herbalife MA SRL
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi de bază:

  • Alegerea rapidă și precisă a comenzilor distribuitorului;
  • Respectarea procedurilor și sistemelor de lucru pentru a asigura exactitatea inventarului;
  • Menținerea unui mediu de lucru sigur și ordonat. Respectarea ordinii generale a depozitului;
  • Realizarea legăturii directe cu distribuitorii în procesarea comenzilor, servicii rapide / corecte;
  • Aranjarea mărfurilor pe paleți pentru optimizarea spațiului și minimizarea costurilor;
  • Completarea rafturilor de mărfuri /locului de preluare, atunci când este necesar pentru a evita
  • perturbațiile în timpul perioadelor de ocupare;
  • Asistența pentru supraveghetorul depozitului în sarcini zilnice;
  • Respectarea regulilor FIFO pentru reaprovizionarea, alegerea și ambalarea coletelor;
  • Emiterea corectă și în timp a buletinelor de livrare (voucherelor) pentru comenzi.

Aptitudini:

  • Cunoasterea limbilor: română, rusă și engleză(nivel mediu);
  • Dorinta de a învăța și a crește pe plan profesional;
  • Încrezător , cu bune abilități interpersonale;
  • Comunicativ, energic și entuziast;
  • Abilitatea de a face mai multe sarcini, dar focusat pe aspecte detaliate și importante;
  • Flexibil și cooperativ;
  • Abilitatea de a lucra sub presiune și cu schimbarea priorităților;
  • Îndemânatic și capabil de a lucra rapid și cu acuratețe.

Experienţă:

  • Experiență anterioară într-un depozit;
  • Abilități PC de bază.

Beneficii:

  • un loc sigur de munca
  • salariu motivational
  • pachet social
  • asigurarea aditionala

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa [Trimite CV]

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza