Oferte de muncă fierbinți

Publicat 15 Septembrie 2019

Manager Relații Clientelă @ „Oratorica”

Compania:
Oratorica  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • acces gratuit la platforme internaționale de e-learning, cum ar fi Udemy, Pluralsight, Coursera etc.;
  • lecții gratuite de engleză, germană, italiană, franceză, spaniolă;
  • la solicitarea angajaților, compania poate comanda anumite cărți pentru aceștia;
  • certificări și traininguri plătite;
  • programe de loialitate şi remunerare pentru recomandarea noilor angajaţi;
  • activităţi de responsabilitate socială, corporativă şi de caritate.
  • orice curs de la Oratorica pentru copiii angajaților sunt acoperita integral de către companie;
  • bonusuri pentru performanță în adaos la salariu.

Abilități necesare:

  • Experiență întru-un domeniu similar de prestare a serviciilor;
  • Abilități excelente de comunicare interpersonală, scrisă și verbală;
  • Orientare către client, cunoașterea excelentă a metodelor de lucru cu clienții;
  • Abilități excepționale de negociere și soluționare a conflictelor
  • Utilizator sigur de PC și pachet MS Office;
  • Cunoașterea la nivel avansat a limbilor română, rusă, engleză.

Responsabilități:

  • Cunoașterea tururor serviciilor pe care le prestează Oratorica, urmărirea actualizării informației și capacitatea de a lucra eficient cu ea.
  • Recepționarea și efectuarea unui volum mare de apeluri telefonice și email-uri;
  • Comunicarea cu clienții într-o manieră politicoasă și profesionistă, receptivitate și acționare imediată la necesitățile și solicitările clienților
  • Informarea promptă a administratorului referitor la schimbările necesare, actualizările și situațiile întîmpinate cu clienții;
  • Administrarea bazei de date: completarea acesteia cu informații referitoare la clienții noi, actualizarea operativă a bazei existente.

Oratorica încurajează participarea la traininguri de dezvoltare a abilităților profesionale, astfel angajatul poate folosi resursele fincanciare, materiale  oferite de centru în acest scop.

Expediați CV-ul la adresa hr@oratorica.md

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare