ru
Oferte de muncă fierbinți

Manager Rețea Comercială la „Moldpresa”

Compania:
Moldpresa
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Compania „Moldpresa Grup" caută OAMENII orientați spre creștere și rezultat continu!

Daca ești o persoană:

  • activă și responsabilă în tot ce faci;
  • energică mereu și stai pe pozitiv;
  • comunicabilă din fire și creativă;
  • cunoști bine limbile română și rusă;
  • organizată în sarcini și adori să lucrezi cu oamenii;
  • Hai în echipa noastră!
  • Permis de conducere  categoria B.

Responsabilități de bază:

  • planifica activităților;
  • organizarea și monitorizarea sarcinilor;
  • stabilirea obiectivelor pentru creșterea vînzărilor;
  • întocmirea rapoartelor interne;
  • și altele activități interesante!

Oferim:

  • Pachetul social deplin, remunerare bazată pe performanță și rezultate;
  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat.

Dacă aveți experiență sau doriți să Vă dezvoltați în acest domeniu puteți transmite CV-ul la adresa:  www.[Trimite CV]

Vă așteptăm în Echipa noastră!

Trimite CV

Poziții vacante similare

Oratorica early boking 2