ru

Asistent Director General la „Purcari”

Compania:
Purcari  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe dinamice și profesioniste, te invităm să aplici!

Responsabilitățile principale vor include, dar nu se vor limita la:

  • Asistarea Directorului General în activitățile zilnice;
  • Coordonarea activităților de secretariat (formarea, înregistrarea, repartizarea, păstrarea și extragerea documentației conform standardelor de activitate), organizarea circulatiei complete a documentelor;
  • Elaborarea și perfectarea actelor cu caracter normativ, a proiectelor de documente (ordine, procese verbale, scrisori, note);
  • Verificarea calității documentelor puse la dispoziția Directorului General;
  • Monitorizarea termenilor şi modului de executare a sarcinilor puse, elaborării documentelor;
  • Suportul necesar pentru primirea delegațiilor, organizarea deplasărilor de serviciu a persoanelor cu funcții de răspundere a companiei;
  • Efectuarea convorbirilor telefonice (receptia apelurilor, gestionarea apelurilor efectuate, redirectionarea apelurilor, primirea si transmiterea fax-urilor)

Educație și experiență:

  • studii superioare;
  • experiență de muncă la un post similar minim 2 ani;
  • absolvirea cursurilor de secretariat reprezintă un avantaj;
  • experiență în organizarea documentației;
  • corectitudine, tenacitate, seriozitate, receptivitate;
  • abilități de organizare, planificare;
  • capacitate de a învăta, spirit organizatoric, orientare spre rezultat;
  • capacitate de a prelucra informaţiile, de a le interpreta şi de a le valorifica prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
  • cunoaşterea limbilor română şi rusă la nivel de utilizare experimentată scris şi verbal, limba engleză – de la nivel mediu B1.
  • cunoştinţe de operare PC (Word, Excel, Powerpoint, Adobe Illustrator);

Oferim:

  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Mediu dinamic și plăcut de lucru;
  • Motivare competitivă;

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, expediază CV-ul la adresa hr@purcari.md

Trimite CV

Poziții vacante similare

Oratorica early boking 2