Publicat 13 Iulie 2019

Recruiter la „Kameleon”

Compania:
Kameleon  VIP
Persoană de contact:
Număr de contact:
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Va pregăti și coordona întregul proces de recrutare și selecție;
  • Va redacta și publica anunțurile de recrutare în toate mediile specifice, recrutare în masă, târguri de cariere;
  • Va identifica noi surse de recrutare și promovare în funcție de specificul fiecarei poziții;
  • Va selecta candidații pe baza CV-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințele postului;
  • Va contacta candidații selectați în vederea programării interviurilor;
  • Va realiza evaluări comportamentale și motivaționale a candidaților prin interviuri structurate;
  • Va verifica referințele oferite de aceștia și va elabora rapoartele de interviu;
  • Va urmări procesul de selecție pînă în momentul angajării persoanei selectate;
  • Va introduce CV-urile în baza de date, pe care o va actualiza în permanență cu mențiunile specifice cu privire la candidații contactați și intervievați;
  • Va întocmi rapoarte cu activitatea de recrutare desfasurata pe care le vei transmite catre managerul ierarhic;
  • Va lucra cu documente;

Cerințe:

  • Să cunoască piața de muncă din Chișinău (unde să pună anunțuri, cum să găsească persoane);
  • Studii Superioare: Business, HR;
  • Persoană activă, căreia să îi placă recrutarea;
  • Cunoștințe de PC avansate;
  • Limba română, rusă.

Oferta:

  • Salariu avantajos, posibilitate de creștere;
  • Training-uri de dezvoltare.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail [Trimite CV], cu mențiunea în subiectul mesajului „Recruiter”. Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare