Oferte de muncă fierbinți

Publicat 16 Octombrie 2019

Operator Call-Centru (vorbitori de limbă suedeză) @ Smashing Team

12000 lei

Compania:
smashingteam  VIP
Persoană de contact:
Alina
Număr de contact:
079944010
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Part-time, Contract

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiența în domeniu este binevenită, dar nu este obligatorie
  • Cunoaşterea excelentă a limbii olandeze;
  • Perseverență, seriozitate, flexibilitate, atitudine proactivă, orientare către rezultate;
  • Vorbire coerentă și corectă;
  • Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
  • Abilități de negociere și promovare ale produsului;
  • Orientare către client (abilitatea de a înțelege și a satisface nevoile clienților);
  • Orientare spre rezultat, dorința de a influența asupra nivelului remunerării;

Calități personale:

  • Spirit de inițiativă;
  • Responsabilitate;
  • Atenție;
  • Comunicativitate;
  • Rezistență la stres;

Responsabilităţi:

  • Fără căutarea clienților noi;
  • Preluarea apelurilor telefonice și efectuarea apelurilor telefonice;
  • Vânzarea produselor către clienții companiei;

Oferim:

  • Instruire gratuită;
  • Mediul plăcut de lucru;
  • Oportunitatea de angajare pe termen lung;
  • Salariu la timp;
  • Pachet competitiv de remunerare și beneficii;
  • Posibilitatea de avansare în funcție;
  • Pachet social întreg;
  • Program de muncă: full-time, part-time

Vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dvs accesând butonul Trimite CV și să indicați postul la care pretindeți în tema scrisorii. În așa caz aveți mai multe șanse că noi vom observa anume CV-ul dvs.
Telefon: 079944010

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare