Oferte de muncă fierbinți

Publicat 13 Decembrie 2019

Agent Vânzări Tehnica Agricolă

Compania:
HR-Consulting  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare in domeniul agriculturii sau marketingului
  • Experienta in domeniul dat
  • Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare
  • Disponibilitate  munca in teren
  • Cunostinte operare PC (Excel, Word)
  • Cunoasterea limbilor romana, rusa, engleza (avantaj)
  • Permis conducere categoria B
  • Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor
  • Capacitate de adaptare si invatare rapida
  • Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii, proactiv
  • Capacitate de mediere, gestionare si rezolvare prompta a problemelor
  • Orientare catre rezultat

Responsabilități:

  • Obiectivul principal - vanzarea prodeselor din portofolio companiei
  • Informarea si indrumarea clientilor in alegerea potrivita a produsului
  • Cunoasterea tuturor produselor si utilitatea acestora
  • Gasirea noilor clienti
  • Lucru cu clienti existenti prin intermediul CRM-ului companiei

Beneficii:

  • Lucru oficial
  • Automobil de serviciu (cheltuieli de transport, amortizarea automobilului)
  • Posibilitatea de a creste in cariera
  • Traininguri, conferinte, instruiri, materiale pentru sporirea calificarii

Contacte:

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: [Trimite CV].

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
proimobil

Poziții vacante similare