Publicat 13 Iulie 2019

Copywriter @ ”Kameleon”

Compania:
Kameleon  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Part-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilitățile funcției:

  • Scrierea articolelor pe tematica companiei;
  • Scrierea textelor pentru promovarea produselor și a serviciilor prestate de către companie;
  • Scrierea textelor pentru e-mail și a campaniei de promovare.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română si rusă la nivel de comunicare si scriere;
  • Creativitate, imaginație, pasiune și capacitate de a scrie texte care vând;
  • Cunoștințe PC, Microsoft Office, Facebook;
  • Seriozitate și profesionalism.

Condiții de lucru:

  • Graficul de lucru: posibilitatea de a activa în afara oficiului;
  • Pachet social;
  • Salariul motivant.

Recepționăm toate CV adresa [Trimite CV], Menționează în subiectul mesajului „Copywriter // diez.md”. Cu orice tip de întrebări la nr. 069217070

Suntem în așteptarea celui mai activ și încrezut în sine candidat la un post dinamic și perspectiv.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare