Publicat 31 August 2019

Barman în winebar „Purcari”

Compania:
Purcari  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Dacă ești interesat să îți construiești o carieră de succes într-o companie cu renume internațional și să devii parte a unei echipe dinamice și profesioniste, te invităm să aplici!

Suntem în căutarea unui Barman entuziast care va oferi o experiență inedită în servirea băuturilor alcoolice oaspeților winebar-ului.

Responsabilitățile principale vor include, dar nu se vor limita la:

  • Interacționează cu oaspeții, preia comenzile și servește băuturile și gustările solicitate;
  • Evaluează nevoile și preferințele oaspeților și face recomandări;
  • Inregistrează vânzările în sistemul de evidență și încasează valoarea produselor comercializate;
  • Asigură cantitatea necesară de produs în stocul winebar-ului, plasând comenzile în timp util conform prognozei vânzărilor;
  • Recepționarea produsului comandat;
  • Realizarea targetelor de vânzări;
  • Asigură plasarea produsului în vitrină și pe rafturile din winebar conform standardului;
  • Menține curățenia în winebar;
  • Inventarierea lunară a bunurilor și a mijloacelor financiare

Educație și experiență:

  • Experiență în domeniu de min 2 ani;
  • Cunoștințe despre vinuri;
  • Abilități de prezentare a produselor;
  • Orientare spre client;
  • Bune abilități de comunicare;
  • Fluent în limbile română, rusă și engleză;
  • Capabil să păstreze winebarul curat și organizat;
  • Bune abilități de servire a vinurilor și a altor băuturi

Oferim:

  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Mediu dinamic și plăcut de lucru;
  • Motivare competitivă;

Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul la adresa [Trimite CV]

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Cariera on online

Poziții vacante similare