Publicat 09 Iulie 2020

Lucru de weekend pentru studenți / pedagogi de la facultățile “științe exacte” @ Academia Prospera

Compania:
Prospera Academy
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Part-time

Descrierea poziției vacante

Pentru studenți / pedagogi  de la facultățile “științe exacte

  • Ești student activ și vrei să lucrezi în domeniul învățământului nonformal?
  • Îți place să lucrezi cu copiii și să experimentezi activități educative și distractive?

Sunteți pedagog, care aplică metode neformale în activitatea sa cu copiii?

  • Vă place să învățați și să descoperiți lucruri noi?
  • Căutați modalități de a vă îmbunătăți performanțele?

Atunci veniți la noi! Prospera Education Hub invită studenți de la facultățile: matematică, fizică, chimie sau pedagogi, pentru un nou proiect educațional.

Cerințe:

  • Dorința de a fi instruit conform curriculei Prospera Education Hub.
  • Cunoașterea perfectă a limbilor română sau rusă.
  • Experiența în domeniul pedagogic va fi considerată un atu.

Responsabilități: tutore, profesor

Calități personale:

  • Аctivi, dorința de a lucre intens și fructuos, un aspect elegant.
  • Inițiativă, creativitate, interes pentru implementarea activităților proiectului.
  • Abilitatea de a lucra eficient și creativ, de a obține rezultate bune, de a lucra într-o echipă.

Noi vă propunem:

  • Lucru în weekend (sâmbătă/duminică).
  • Un salariu decent (în funcție de sarcină și de nivelul de competență și abilități personale suplimentare).
  • Oportunități de a învăța și de a te dezvolta.

Sună bine oferta? Atunci trimiteți CV cu o fotografie, accesând butonul Trimite CV.

Mai întâi de toate, intrați pe site-ul nostru www.prospera.md, înainte de a trimite CV-ul. Nu vă fie lene!

Candidații vor fi selectați prin concurs!

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza