Publicat 23 Iulie 2020

Consultant Resurse Umane la „Professional HR Agency”

Compania:
Professional HR Agency
Persoană de contact:
Număr de contact:
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

PROFESSIONAL HR, lider pe piața agențiilor de Resurse Umane din Romania, oferă clienților săi servicii complete în domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selecție și plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizațional și training. In Republica Moldova și-a început activitatea în anul 2010.

Dorim să ne mărim echipa cu încă un coleg / colegă, sperăm și prieten, specialist în recrutare / hr consultant sau în curs de a deveni specialist, care să fie pasionat de acest domeniu și foarte creativ.

Responsabilități:

  •  Primirea, înregistrarea și monitorizarea documentelor interne / externe a companiei în baza de date;
  • Recrutarea și selecția personalului necesar organizaţiei (screening aplicații, susținere interviuri, evaluarea competențelor);
  • Păstrarea legăturii cu clienții existenți, consultanță HR;
  • Gestionarea relației cu clienții în scopul acoperirii nevoii de personal;
  • Intermediază comunicarea dintre angajați și conducerea companiei, asigurînd un climat organizațional pozitiv;
  • Acordarea de suport în organizarea sesiunilor de formare interne (traininguri, teambuildinguri) și alte evenimente.

 Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Cunoașterea limbii engleză - nivel mediu;
  • Cunoașterea programelor Microsoft (Word, Excel,Power Point);
  • Experiență de muncă minim un an (orice domeniu).

 Ce oferă compania:

  • Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii;
  • Program de lucru: Luni – Vineri, de la 08:30 pînă la 17:00;
  • Salariu decent;
  • Posibilități de creștere și dezvoltare profesională;
  • Sediu în centrul orașului Chișinău.

Așteptăm cu drag cv-ul tău la dmoga@professional.md sau ne poți contacta la 068500375. Vă mulțumim anticipat!

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza