Publicat 11 August 2019

Vânzător-casier (Chişinău)

Compania:
FPC ROGOB SRL  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru funcţia de Vânzător-casier, pentru comercializarea produselor alimentare în magazinele Rogob din Chișinău.

responsabilitățile tale:

  • identificarea necesităților clienților, consultare și deservire;
  • participarea activă în recepția bunurilor în magazin;
  • ordonarea produselor în vitrină;
  • întocmirea documentelor specifice activității de vânzare, precum și raportarea activității de vânzare;

ce așteptăm:

  • studii superioare sau medii;
  • experiență anterioară într-o poziție similară;
  • fluență în limbile romănă și rusă;
  • cunoașterea pachetului MS Office;
  • persoană comunicabilă, proactivă și cu spirit de echipă;

ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  •  pachet salarial și social stimulativ;
  •  traininguri la locul de muncă;
  •  echipă prietenoasă;
  • mediu de lucru dinamic.

    Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici,  la adresa: [Trimite CV] sau contactează-ne la 060300433 și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm cu drag în echipa Rogob!

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare