Publicat 11 Martie 2020

AdWords Specialist at „Midnight Works”

Compania:
Midnight.Works
Persoană de contact:
Cristina
Număr de contact:
069499911
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Echipa Midnight.Works este în căutarea unui coleg responsabil de analizarea și evaluarea campaniilor de promovare pentru prognozarea și îmbunătățirea rezultatelor companiei

Responsabilități de bază:
• Elaborarea și coordonarea strategiei de dezvoltare a produsului;
• Analiza pieței, implementărea noilor mecanisme pentru promovarea produsului;
• Managementul conținutului și campaniilor de promovare prin intermediul AdWords, Marketing Facebook, Mobile AdNetworks, etc.;
• Planificarea și prognozarea bugetelor pentru campanii și raportarea rezultatelor;
• Analizarea contentului campaniilor de promovare.

Abilitați necesare:
• Dă dovadă de logică, are o bună capacitate de analiză şi sinteză;
• Abilitati bune de comunicare și lucru în echipă;
• Abilitatea de a compila, analiza și de a lucra cu seturi mari de date;
• Experienta cu platforma AdWords;
• Experiență în testarea și evaluarea noilor platforme de promovare, strategii.

Beneficii:
• Salariu atractiv;
• Angajare oficială, pachet social;
• Grafic de munca Luni-Vineri, 9.00-18.00;
• Mediu de lucru prietenos și echipă open-minded;
• Formare profesională și suport continuu;
• Amplasarea biroului în Sectorul Botanica.

Candidații interesați sunt rugați să-și trimită CV-ul la adresa [Trimite CV] indicînd poziția care dorește să o ocupe în cadrul echipei noastre

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza