Publicat 11 Iulie 2020

Designer Graphic la „Coloria-Print”

10000 lei

Compania:
COLORIA-PRINT SRL
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Creaţie, realizare şi modificare machete grafice;
  • Creaţie publicitară, machetelor (broşuri, afişe, cataloage etc.);
  • Elaborarea schiţelor de proiect;
  • Verificarea tehnică şi optimizarea machetelor în vederea tipăririi;
  • Pregătire tehnică şi grafică conform parametrilor de producţie ceruţi în procesele tehnologice
  • Elaborarea conceptelor şi a designului grafic;

Cerinţe faţă de candidat:

  • Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe Illustrator;
  • Experienţă în domeniu;
  • Portfolio;
  • Responsabilitate, abordare creativă.

Condiţii:

  • activitate cu program complex;
  • implicare 100 %;
  • Salariu in timpul convorbirii;

Expediaţi CV-ul şi portofoliul Dvs la adresa: privet@coloria.md

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza