Publicat 06 Decembrie 2020

Chat Manager la „Zutter”

5000 lei

Compania:
Zutter
Persoană de contact:
Pietraru Pantelimon
Număr de contact:
069668500
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Da, noi te căutam tocmai pe tine!

Dacă ești o persoană ambițioasă,amabilă,comunicabilă și dorești să te dezvolți profesional atunci aplică pentru un job perfect pentru tine.

Cerințe:

  • Cunoașterea gramaticală a limbii române (100%) și rusă (minimum 80%).
  • Cunoștințe de operare a calculatorului.
  • Capacitate de purta o discuție eficientă prin chat și telefon;
  •  Angajare pe o perioadă lungă de muncă (minimum 6 luni)

Responsabilități:

  • Consultarea clienților pe chat-ul site-ului, facebook, instagram.
  • Operarea apelurilor de intrare și ieșire.
  • Completarea cu content a rețelelor de socializare.

Oferim:

  • Salariu + Bonusuri de performanță, achitate la timp.
  • Dezvoltare în Marketing(Facebook,Instagram,Google Adwords).
  • Un colectiv tînăr și prietenos.

Nu contează dacă ai experiență sau nu. Contează atitudinea ta și ce îți propui să obții!

Expediază CV-ul pe cvzutter@gmail.com  și noi revenim cu un apel pentru a te cunoaște de mai aproape.

Trimite CV
Best4uinternational

Poziții vacante similare

cursuri de engleza