ru
Oferte de muncă fierbinți

Manager pe vînzări la „Lorema Estetic”

Compania:
Lorema Estetic
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități de bază:
• Analiza potențialilor clienți ;
• Discuția zilnică cu clienții companiei și cu potențialii clienți;
• Vizite individuale la clienții;
• Menținerea și creșterea vînzărilor companiei (Targhet);
• Dezvoltarea relațiilor cu clienții;
• Menținerea și dezvoltarea bazei de date existete;
• Semnarea contractelor;

Cerințe:
• Studii superioare;
• Experiența obligatorie în domeniu;
• Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusa;
• Cunoștințe de utilizare a PC (MS Office), avantaj cunoașterea 1C;
• Abilități de comunicare;
• Nivel sporit de organizare,punctualitate , profesionalism, rezistent la stres, capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenilor;
• Mașina persoanală constituie un avantaj.

Oferim:
• Program de lucru- full time (9.00-18.00);
• Birou confortabil;
• Colectiv primitor;
• Salariu motivant.
• Pachet social.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: director@loremaestetic.md  sau să ne contactați la numarul de telefon 068396421.

Trimite CV

Poziții vacante similare

Oratorica early boking 2