Publicat 16 Aprilie 2019

Manager vânzări @ „Lorema Estetic”

Compania:
Lorema Estetic
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități de bază:

  • Analiza potențialilor clienți;
  • Discuția zilnică cu clienții companiei și cu potențialii clienți;
  • Vizite individuale la clienți;
  • Menținerea și creșterea vînzărilor companiei (Targhet);
  • Dezvoltarea relațiilor cu clienții;
  • Menținerea și dezvoltarea bazei de date existete;
  • Semnarea contractelor.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență obligatorie în domeniu;
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă;
  • Cunoștințe de utilizare a PC (MS Office), avantaj cunoașterea 1C;
  • Abilități de comunicare;
  • Nivel sporit de organizare, punctualitate, profesionalism, rezistent la stres, capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenilor;
  • Mașina persoanală constituie un avantaj.

Oferim:

  • Program de lucru - full time (9.00-18.00);
  • Birou confortabil;
  • Colectiv primitor;
  • Salariu motivant;
  • Pachet social.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul sau să ne contactați la numarul de telefon 068396421.

Trimite CV
Vatimedia banner

Poziții vacante similare