Publicat 22 Aprilie 2019

Consultant în departamentul Call-Center @ „JustConsult”

Compania:
JustConsult
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Contribuie activ la dezvoltarea carierei tale împreună cu echipa nostră! Responsabilitățile postului:

  • Oferirea informației despre serviciile companiei;
  • Conversaţia cu clienţii la telefon, prin poşta electronică și rețele de socializare;
  • Rezolvarea imediată a solicitărilor primite de la clienți;
  • Crearea şi reînnoirea bazei de date.

OFERIM:

  • Salariu Motivant + Bonusuri;
  • Instruire și traininguri în domeniu;
  • Oficiu în centrul orașului și condiții optime de muncă;
  • Pachet social deplin.

Cerințe postului:

  • Studii superioare;
  • Aptitudii excelente de negociere, comunicare verbală şi scrisă;
  • Cunoaşterea avansată a calculatorului (Microsoft Office ,Word, Excel, Outlook);
  • Cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse;
  • Disponibilitatea de a activa în ture.

Persoanele interesate să expedieze CV-ul sau apelați la numărul: 061137060. Menționați în subiectul mesajului „Agent vânzări // diez.md”.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Trimite CV

Poziții vacante similare