Oferte de muncă fierbinți

Publicat 25 Noiembrie 2020

Educator la „Eva Sport”

Compania:
Evasport
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Evaśport este in cautarea unui Educator care sa realizeze activități educative și distractive cu copiii.

Responsabilitati (ce trebuie sa faci):

  • să elaborezi programele educative pentru copii;
  • să realizezi activități educative cu copii pe durata antrenamentelor;
  • să întreții materialele și spațiul destinat copiilor în ordine;
  • să manifești responsabilitate, onestitate, atitudine pozitivă în relațiile cu clientul.

Cerințe:

  • studii specializate (medii sau superioare) ce garantează competență în domeniu și certificatele corespunzătoare;
  • experiența în domeniu prezintă un avantaj;
  • responsabilitate, profesionalism și dedicare muncii;
  • abilități de comunicare, atitudine corectă și respectuoasă față de clienți, abilitatea de a predispune către sine;
  • deschidere de a învăța mereu ceva nou, de a face față încercărilor.

Jobul este perfect pentru tine daca:

  • esti activa si ai o pasiune pentru modul de viață sănătos;
  • esti sociabilă, pozitiva si deschisă;
  • ai abilități de vânzare și convingi ușor oamenii;
  • vrei un venit care depinde de tine si eforturile tale!

Beneficiile:

  • Un venit motivant, format din salariu și bonusuri;
  • Angajare oficială, pachet social;
  • Program flexibil;
  • Posibilitatea de a combina munca cu studiile.

Beneficii aditionale:

  • Oportunități de avansare în carieră;
  • Acces liber la orice antrenamente;
  • O echipă tînără, plăcută, profesionistă și unită.

Trimite CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@evasport.md
Mai multe despre Evaśport vezi aici: https://www.facebook.com/Evasport.md/?fref=ts Fii parte din echipa Evaśport !

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza