Publicat 25 Noiembrie 2020

McDonald‘s Mall - vino in echipa noastră!

Compania:
McDonald's Moldova  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Part-time

Descrierea poziției vacante

McDonald's ți se potriveste!

Ești o persoană energică, dornică să accepte noi provocări și care vrea să lucreze alături de o echipă dinamică? Ai toate șansele să devii Crew – Lucrator restaurant McDonald's. Experiența nu e necesara - aceasta se câștigă în timp, noi te pregătim intens și iți oferim o serie de beneficii și stabilitate.

Principalele responsabilități:

  • Lucrezi in toate zonele restaurantului – bucătărie, zona caselor de marcat, aprovizionare, asigurând curățenia in interiorul restaurantului;
  • Servirea oaspeților McDonald’s, adoptând în permanență o atitudine prietenoasă;
  • Pregătirea produselor la standardele de calitate McDonald’s, în condiții stricte de igienă și siguranță alimentară;
  • Asimilezi informații tehnice si abilitați practice care au legătura cu domeniul de activitate – produse, materii prime si termene de garanție, echipamente, lucrul cu oamenii, etc.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Flexibilitate – îți poți organiza programul de lucru în ture;
  • Proces rapid de promovare ;
  • Training gratuit pentru dezvoltarea abilitaților de comunicare, lucru in echipa sau abilitați specifice industriei alimentare;
  • Beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale.

Profilul căutat:

  • Atitudine pozitivă și orientare către client;
  • Abilități de lucru în echipă si orientarea către rezultate.
  • Atitudine pro-activă.

Email: [Trimite CV] . Telefon: 079 401 114
Ești binevenit direct in restaurant pe adresa: Shopping MallDova,
Chișinău, Str. Arborilor 21.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza