ru
Oferte de muncă fierbinți

Ilustrator (Designer) la „Brazilero Animation Studio”

Compania:
Brazilero Animation Studio
Persoană de contact:
Valentin Prijilevschi
Număr de contact:
078889812
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Studioul de animatie Brazilero este în căutarea designerului graphic.

Cerințe față de candidat:

  • Notiuni de compozitie, cromatica, desen;
  • Cunostinte avansate de Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
  • Capacitate de a crea propriul personaj de la zero în Adobe Illustrator. Capacitatea de a crea un design propriu;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitatea de comunicare, lucru in echipa, inclusiv conlucrarea intensă cu echipa de animatori, lucru în conformitate cu deadlineuri;
  • Portofoliul cu proiecte este obligatoriu pentru luarea deciziei.

Condiții de muncă:

  • Colectiv profesionist;
  • Lucru full time;
  • Pachet social;
  • Traininguri;
  • Salariul după rezultatul convorbirii.

Responsabilități:

  • Propunerea și realizarea propriilor concepte de design.
  • Colaborarea și interacționarea cu echipele de grafica, design și cu animatori.
  • Ilustrarea scenelor descrise de scenariști, clienți, project manager.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul și portofoliul de lucrări la adresa: [Trimite CV]

Doar persoanele selectate în cadrul primei etape în baza CV-urilor și lucrărilor expediate, vor fi invitate la interviu.

Trimite CV

Poziții vacante similare

Oratorica early boking 2