Publicat 19 August 2019

Manager vânzări @ Absolvent

10000 lei

Compania:
Absolvent
Persoană de contact:
Ina Barari
Număr de contact:
069527124
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Echipa Absolvent se mărește și ne dorim o creștere de calitate! Dacă ești tânăr și dornic de un job interesant din care ai multe de învățat, vino în echipa noastră!

Condiții de bază:

  • Vârstă: între 18- 35 de ani;
  • Studii: de preferat superioare;
  • Experiență de lucru: cu sau fără experiență în vânzări, dar cu mare entuziasm și deschidere;
  • Pachet salarial: salariu fix + comision în baza vânzărilor;
  • Orar de lucru: fix;
  • Permis de conducere Categoria B obligatoriu.

Responsabilități:

  • Prezentări directe ale produselor și serviciilor companiei în instituțiile de învățământ din Moldova (licee, colegii, universități);
  • Lucrul cu CRM;
  • Lucrul cu clienții potențiali, colaborarea pe termen lung;
  • Îndeplinirea target-ului de vânzări;
  • Ambasador de brand.

Competențe de bază:
(personale și profesionale)

  • Fire entuziastă cu excelente abilități de comunicare
  • Comunicativitate și încredere în sine, extroversie, deschidere în stabilirea contactelor
  • Bună capacitate de relaționare cu clienții
  • Corectitudine în exprimarea și scrierea în limba română, limba rusă la nivel de comunicare
  • Competențe de public speaking
  • Spirit de echipă
  • Persoană plăcută cu un exterior îngrijit
  • Rezistență la stres
  • Orientarea către rezultat
  • Responsabilitate
  • Flexibilitate și adaptabilitate

Dacă ai multe din calitățile descrise mai sus, trimite-ne CV-ul accesând butonul Trimite CV, atașează o poză de-a ta și așteaptă telefonul nostru!

Succes!

Trimite CV

Poziții vacante similare