Publicat 17 Septembrie 2020

Consilier Vestimentar @ SandroLivv

9000 lei

Compania:
Sandro Livv Srl
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Ești pasionat de fashion, iți place să te implici și să ghidezi persoanele din jurul tău în materie de modă?

Cerințe:

  • Pasiune pentru fashion, plăcerea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Abilități de comunicare și vânzare;
  • Capacitate de organizare și disciplină;
  • Orientare spre rezultate, inițiativă și tenacitate;
  • Experiență în vânzări articole vestimentare;
  • Simț estetic;

Responsabilități:

  • Consultarea clineților;
  • Activități specifice magazinului: recepție marfă, aranjarea produselor în salon, inlocuirea produselor vândute;
  • Activități în depozit: stocare, aranjare, verificare;
  • Activități specifice casei de marcat.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru plăcut și modern; (puteți vedea pozele showroom-ului în acest anunț);
  • Bonusuri;
  • Oportunitatea de a dezvolta o cariera de succes și de a pune în valoare calitățile și aptitudinile personale.
  • Deplasări în interes de serviciu.

Descrierea jobului:

Consilierea clienților în alegerea ținutelor potrivite, ulterior oferindu-le sfaturi profesioniste în vederea accesorizării întregii ținute.

Administrează relațiile cu clienții existenți, identifică noi clienți și dezvoltă relații eficiente cu aceștia.

Dacă te potrivești cerințelor de mai sus, așteptăm CV-ul tău.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza