Publicat 17 Decembrie 2020

Electromontor la „StarNet”

Compania:
StarNet
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor de construcții conform proiectelor;
  • Lucrări de dezvoltare și mentenanță infrastructură;
  • Construcția rețelelor de comunicații.

Cerințe:

  • Studii tehnice (în domeniul Telecomunicații – vor fi considerate un avantaj);
  • Experiența în domeniu este obligatorie.

Compania oferă un pachet salarial motivant și alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesioniști, training-uri de specialitate și un mediu de lucru modern.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane, cu specificarea postului – Electromontor.

Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

Compania StarNet unul dintre liderii companiilor din domeniul comunicaţiilor electronice din Republica Moldova, angajează:

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza