Publicat 26 Septembrie 2020

Șofer-expeditor cat. B și C la „Dekora.md”

Compania:
Peisaj-Art
Persoană de contact:
Număr de contact:
Oraș:
Bălți
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Profilul candidatului:

  • Capacitatea de a activa sub propria inițiativă și de a planifica activitatea proprie;
  • Responsabilitate sporită, atenție la detalii, punctualitate;
  • Orientare spre rezultat și capacitate de auto-organizare;
  • Capacitate de îndeplinire a sarcinilor conform termenelor stabilite;
  • Onestitatea, corectitudine.

Condiții de eligibilitate:

  • Permis de conducere cat. B. Cat. C Capacitatea de a conduce la curse lungi.
  • Studii medii sau superioare;
  • Cunoștințe de bază în domeniul lucrului cu facturile fiscale;
  • Experiență în post similar constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe specifice domeniului de activitate;
  • Disponibilitate pentru lucru supra-program (în caz de necesitate).

Responsabilităţi de bază:

  • Livrarea mărfii la clienți, conform itinerarului stabilit;
  • Predarea mărfii clienților, conform facturilor fiscale, asigurarea semnării facturilor fiscale de către clienți, colectarea facturilor fiscale semnate;
  • Răspunderea materială pentru bunurile și marfa aflată în gestiune;

Condiții:

  • Locația desfășurării activității – Chișinău
  • Orar de muncă – Luni-Vineri (08.30 – 18.00), 2 sâmbete pe lună (08.30 – 13.00).
  • Condiții confortabile de muncă;
  • Nivel competitiv de plată;
  • Ofertă de lucru pe termen lung;
  • Pachet social complet.

Vor fi luați în considerare doar candidații care expediază CV

Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviul de angajare.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza