Oferte de muncă fierbinți

Publicat 25 August 2019

Manager de Vânzări la telefon @ Angry Business

Compania:
Angry Business
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități de bază:

  • Efectuarea apelurilor reci și calde;
  • Menținerea relației cu clienții actuali: expediere ofertei, monitorizare termene de achitare, evaluare feedback;
  • Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor româna și rusa;
  • Competențe de comunicare atât scris, cât și oral;
  • Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență în lucru.

Beneficii:

  • Salariu competitiv (în funcție de rezultate);
  • Training-uri gratuite;
  • Asigurarea medicală.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV sau contactați-ne la numărul de telefon 060433328.

În subiectul mesajului specificați postul vacant pentru care aplicați (CV –Manager de Vânzări).

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare